Про нас

Ми, КЛІМАГРУП, спеціалізуємося на системах кондиціонування, вентиляції, осушення та опалення у побутовому, напівпромисловому та промисловому сегментах.
Наші спеціалісти досвідчені, надійні, мають всі необхідні навички для виконання робіт на об'єктах будь-якої складності.
Ми виконуємо всі розрахунки для правильного та якісного вибору обладнання для побутового та напівпромислового сегментів, а для промислових підприємств проектування та інжиніринг саме установок – вентиляційних та холодильних машин.

Якщо Ви хочете ✓купити кондиціонер із монтажем, наші монтажники приїдуть до Вас для проведення розвідувальних робіт, розрахують увесь необхідний склад обладнання, запропонують оптимальне прокладання фреонової та конденсатної магістралі та якісно виконають усі роботи з монтажу кондиціонерів.

На сайті www.climagroup.ua представлені бренди різноманітних цінових категорій, при цьому є якісними та надійними продуктами, такі як: Daikin, Panasonic, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Neoclima, Toshiba, LG, Cooper&Hunter, Olmo, Midea, Idea, Tosot, Haier, ADS, Trotec, Frost, Rosenberg.

Ми як монтажна та торгова компанія виконуємо ✓гарантійне та післягарантійне обслуговування кондиціонерів, теплових завіс, вентиляційних установок, опалювальних агрегатів, осушувачів повітря, холодильних машин та іншої вентиляційної та кліматичної техніки.
Наша компанія має ✓державну будівельну ліцензію, що гарантує максимальну відповідальність кожного співробітника в виконанні поставлених завдань та задоволення будь-яких потреб і запитів кожного клієнта.

З нами буде легко пройти всі етапи встановлення кондиціонера від прокладання траси на етапі ремонту до монтажу блоків та запуску в роботу. ツ Звертайтеся!

НАШІ РЕКВІЗИТИ
ТОВ «ПРОМТЕХІННОВАЦІЇ»
ІПН 399056910316
код ЄДРПОУ 39905699
P/р UA713052990000026006050010661, ПРИВАТБАНК, МФО 305299
Юр.адреса: 08205, Україна, Київська обл., м.Ірпінь, вул. Садова, № 69-А
Поштова адреса: 08205, Україна, Київська обл., м.Ірпінь, а/с 27
Факт. адреса: м.Ірпінь, вул.Гагаріна оф.55
тел.: (0800) 330 353