Кондиціонери Daikin – це номер один у світі за якістю та технологіями, що використовуються в їх продукції протягом багатьох років.

Японський бренд «Дайкін» розробив широкий асортимент продуктів у сфері опалення, вентиляції, кондиціювання та холодильного обладнання для житлового, комерційного та промислового секторів.

Кондиціонер Daikin розроблено спеціально для нашого клімату і може працювати в найсуворіших умовах, при цьому забезпечуючи високу енергоефективність.

Наша компанія, невід'ємною частиною якої є інтернет-магазин кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання climagroup.ua - офіційний партнер бренду Daikin на території України. Ми забезпечуємо клієнтів можливістю купити кондиціонер Daikin у Києві, Київській області та по всій Україні, або будь-яке інше обладнання цього виробника за найчеснішими цінами, виконуємо роботи з установки спліт-систем Daikin та будь-якого іншого обладнання – теплових насосів, мультиспліт-систем Daikin, канальних та касетних кондиціонерів, фанкойлів, котлів, мультізональних систем VRV та іншого.

Якщо ви вирішили придбати кондиціонер Daikin у нашому магазині - переваги очевидні:
- Високоякісна продукція Daikin виготовляється на заводах в Чехії, Бельгії, Туреччині, Малайзії, Японії.
- Одні з кращих на ринку показників ефективності роботи та споживання електроенергії.
- Найнижчі за рівнем шуму кондиціонерів від 19 дБА.
- Стильний дизайн внутрішніх та зовнішніх блоків.
- Високоефективна система фільтрації повітря.
- Багатофункціональність та різноманітність функцій залежно від моделі спліт-системи Daikin.

Також ви отримуєте безкоштовну доставку кондиціонерів Daikin у Києві та в радіусі 30 кілометрів (Ірпінь, Буча, Гостомель, Вишневе тощо) та якісну установку досвідченими монтажниками з якісних матеріалів європейського виробництва.

Наші спеціалісти завжди готові надати максимальну консультацію у виборі кондиціонера Daikin або будь-якого іншого обладнання виробництва японського бренду. Не найнижчі ціни на кондиціонери Daikin не повинні вас лякати, адже ця техніка служить довгі роки і вона варта своїх грошей.