Haier - китайська компанія, яка виробляє побутову техніку, заснована в 1984 році. Протягом цього часу компанія отримала величезний розвиток і безліч патентів у галузі побутових кондиціонерів і кондиціонерів для великих приміщень.

Кондиціонери Haier представлені на українському ринку у всіх ключових сегментах: від настінних спліт-систем до промислових кондиціонерів.

Кондиціонер Haier - це пристрій, який забезпечить комфортний клімат у вашому будинку або офісі, виготовлений з якісних комплектуючих, екологічно безпечного пластика, обладнаний фільтрами очищення повітря від пилу та інших шкідливих частинок.

Haier - кондиціонер для спалень та дитячих кімнат, оскільки він має чудовий дизайн і працює дуже тихо. Функції розмерзання, самоочищення та самодіагностики дозволять вам насолоджуватися комфортом без частого технічного обслуговування.

Двороторний високоефективний компресор з низьким рівнем шуму та вібрації, інверторний компресор постійного струму забезпечує підвищену продуктивність, мінімальне енергоспоживання та стабільну роботу в зимовий період. Поліпшена площа теплообмінника і збільшений діаметр мідних труб призвели до збільшення потужності, знизили втрати тиску холодоагента, підвищивши надійність кліматичної техніки Haier.

Широкий функціонал забезпечить зручність і простоту використання кондиціонера.

В нашому інтернет-магазині Climagroup представлені всі моделі кондиціонерів Haier. У нас є можливість купити кондиціонер за Оплату частинами, розстрочку, онлайн оплату карткою, безготівкову оплату з ПДВ.

Доставка кондиціонерів Haier по всій Україні здійснюється безкоштовно. А наші монтажники забезпечать якісну, надійну установку за дуже адекватну ціну. Ми, як фахівці у своїй справі, розуміємо, що правильно вибрати кондиціонер не так просто, тому пропонуємо вам безкоштовну консультацію та допомогу у виборі кондиціонера. Телефонуйте!