Купер Хантер - кондиціонер з високим рівнем надійності (всього 0,2% випадків гарантійних справ), унікальними характеристиками та сучасним дизайном. Найвища якість спліт-систем та інших типів кліматичної техніки - один із головних пріоритетів компанії. 100% тестування всіх компонентів і повний функціональний контроль - всі ці плюси присутні в даному бренді.

Завдяки 20-річному досвіду в галузі кондиціонування та вентиляції Cooper & Hunter від американського виробника перетворився на провідного виробника ОВК в світі. Обладнання для організації клімату бренду Cooper & Hunter експортується в 30 країн по всьому світу та постійно розширюється кількість нових ринків. Купер Хантер - відомий бренд із стрімким зростанням обсягів продажу кондиціонерів усіх типів. Якісні, надійні кондиціонери Cooper & Hunter відповідають більшості міжнародних стандартів, таких як США, Канада та країни ЄС.

Бренд кліматичної техніки C&H спрямований на технологічні інновації у розробці систем кондиціювання, орієнтованих на споживача. Компанія продовжує реалізовувати нові ідеї, які відповідають найвищим вимогам і стандартам якості, забезпечуючи надійні, ефективні та економічні рішення для кондиціювання повітря. При впровадженні нововведень враховуються як потреби поточних клієнтів у різних сегментах (від стінного кондиціонера Купер Хантер у квартиру до великих промислових систем), так і майбутні інженерні тенденції.

Кондиціонери CH об'єднали новітні елегантні, ергономічні конструкції з комфортом та високоякісними сучасними технологіями. В результаті постійного прагнення компанії до зростання та інновацій кожен клієнт отримує якісний кондиціонер за доступною ціною.

Інверторні кондиціонери Купер Хантер мають високу ступінь енергозбереження.

Кондиціонер Cooper & Hunter - один із лідерів за популярністю в домашньому сегменті кондиціонерів в Україні. Багато позитивних відгуків та велика черга бажаючих придбати кондиціонер Купер Хантер з'явилася завдяки їх широкому модельному ряду, ціновому діапазону, високій якості та дизайну спліт-систем. Відмінне співвідношення ЦІНА/ЯКІСТЬ!

Клімагруп (climagroup) - офіційний дилер та партнер бренда Cooper & Hunter в Україні, і пропонує широкий асортимент кондиціонерів Купер Хантер з доставкою та монтажем у Києві та Київській області (наприклад, Ірпінь, Буча, Вишневе, Гостомель).

Сертифікат офіційного дилера

COOPER&HUNTER

Каталоги продукції

Каталог COOPER&HUNTER