Закладання траси під кондиціонер

Заявка на закладання магістралі

Ваша заявка буде відправлена до відділу монтажу.
Поля, що відмічені "*" є обов"язковими до заповнення.

З актуальними цінами можна ознайомитись в каталозі послуг, або загальному прайсі на роботи.

Встановлення фреонової магістралі на етапі ремонту - це процес формування траси, підготовка магістралі під кондиціонер, який передує установці пристрою.

Створення магістралі дуже популярне, і це пов'язано з багатьма причинами:

1) Акуратність та естетичність - підготовлені виводи для кондиціонера приховані в стіні і невидимі. Видно лише організоване розташування внутрішнього та зовнішнього блоків.

2) Підготовлені магістралі не впливають на зовнішній вигляд будівель - труби не висять на зовнішніх стінах, видно лише зовнішній блок.

3) Підготована фреонова та дренажна магістраль дозволяє встановлювати кондиціонер практично у будь-якому місці. Без траси вибір місця встановлення внутрішнього блоку може бути суттєво обмеженим, можливо знадобиться коробка для приховання магістралі.

Отже, як виконується закладка траси під кондиціонер?

На першому етапі має місце закладка магістралі з установкою зовнішнього блоку або без установки блоків кондиціонера.

Під час ремонту наші фахівці виїжджають на об'єкт з усіма необхідними матеріалами, такими як:
- Комплект мідних труб, які використовуються мідь європейських виробників (Halcor - Греція, Foma - Італія);
- Теплоізоляційний матеріал - каучук K-Flex;
- Тефлонова обмотка для захисту теплоізоляції від ультрафіолетового випромінювання;
- Кабель для з'єднання внутрішнього та зовнішнього блоків, що відповідає ГОСТ, переріз залежить від потужності кондиціонера;
- Дренажна труба виробництва Італія або Греція;
- Комплект кріплень.

Після завершення ремонту ви узгоджуєте місце розташування внутрішнього блоку. Внутрішній блок можна розмістити практично будь-де, але чим він далі від зовнішнього блока, тим довша магістраль і витрати на роботу вищі.

Декілька прикладів закладки магістралі:

- Розташування внутрішнього блоку справа від вікна, дренаж виводиться на вулицю, зовнішній блок під вікном, траса в даному випадку коротка в середньому 4-5 метрів, в залежності від відстані до вікна.

- Розташування внутрішнього блоку ліворуч від вікна, вивід дренажу на вулицю, у цьому випадку магістраль буде орієнтовно 5-6 метрів, оскільки підключення внутрішнього блоку ліворуч. В залежності від відстані до вікна.

- Розташування внутрішнього блоку на фасадній стіні - якщо ширина стіни дозволяє, не планується встановлення штор і задовольняє напрямок повітряного потоку, цей варіант має найкоротшу магістраль, приблизно 3-4 метри.

- Монтаж внутрішнього блоку на стіні віддаленій від вікна, у коридорі, над дверима та інше, зазвичай виконується з кріпленням фреонової магістралі до стелі та виведенням дренажу в каналізацію через спеціальний сифон.

Також бувають завдання, коли кондиціонер повністю встановлюється на магістраль разом із штробою, в закінченому та незакінченому ремонті. У таких випадках штроба штукатуриться, потім обої або фарбування з вже встановленим і працюючим кондиціонером.

Ціни на роботи з установки кондиціонерів на 2-ому етапі розписані за посиланням.

У більшості випадків розрахунок вартості досить простий, множимо метраж магістралі (від внутрішнього блоку до зовнішнього з урахуванням запасу на підключення блоків) на вартість за 1 метр. У вартість входять матеріали, робота, включаючи штроблення стін (крім бетону, додаткова плата за штроблення бетону).

Після завершення ремонту, ви звертаєтеся до нас для виконання 2-го етапу установки кондиціонера - монтаж внутрішнього та зовнішнього блоку на підготовлену магістраль. При цьому ми, як інженерно-монтажна компанія та інтернет-магазин, допоможемо вам обрати кондиціонери та забезпечимо безкоштовну доставку.

Створення траси під кондиціонер від компанії CLIMAGROUP - це якісно, надійно і акуратно. Ми надаємо гарантію на нашу роботу 1 рік. Наші монтажники виконують роботу з розумінням, що вони будуть встановлювати та запускати кондиціонер у майбутньому - усі роботи виконуються професійно.