Проектування вентиляції та систем кондиціонування

При проектуванні, будівництві та ремонті приміщень важливо забезпечити правильне кондиціонування повітря:
- у приміщення повинно бути обмежено потрапляння пилу, вологи, шкідливих речовин і неприємних запахів з атмосферного повітря;
- повинен бути забезпечений обмін повітря достатній для підтримання хімічного складу повітря для комфортної життєдіяльності людини;
- необхідно використовувати енергоефективні та енергозберігаючі технології в забезпеченні мікроклімату;

Свіже повітря створює комфортні умови для проживання, відпочинку та роботи – поліпшує імунітет, покращує здоров'я та самопочуття, зменшує відчуття втоми та сонливості. І навпаки, відсутність обміну повітря призводить до підвищеної концентрації вуглекислого газу, різних хімічних речовин від будівельних оздоблювальних матеріалів, меблів та інших. Перебування в таких приміщеннях, з низьким рівнем кисню та підвищеною забрудненістю, негативно впливає на здоров'я людини.

Герметичні пластикові вікна і щільні двері не дають можливості свіжому повітрю потрапляти в приміщення, відкриття вікон та відливів можливе в дуже обмежений період через занадто високу зовнішню температуру влітку або низьку в холодний період.

Рішенням питання обміну повітря, очищення, рухливості, вологості та температури повітря може бути проектування і монтаж системи вентиляції та кондиціонування в квартирах, приватних будинках, офісах, в виробничих приміщеннях та будь-яких інших приміщеннях.

Рішення та склад обладнання для забезпечення якісного мікроклімату можуть бути різними за ціною, складністю монтажу, якістю та достатністю отриманого результату – всі рішення строго індивідуальні: від місцевих приточно-витяжних установок (бризерів) до централізованої системи вентиляції з рекуперацією, охолодженням, обігрівом, зволоженням та очищенням повітря.

Для консультації щодо покупки та встановлення вентиляційного обладнання, щодо проектування системи вентиляції звертайтеся до нас за телефонами 0(800) 330 353.

Ми виконуємо всі етапи робіт:
- консультація щодо системи вентиляції;
- розрахунок необхідного обладнання;
- проектування вентиляції та кондиціонування;
- продаж та доставка вентиляційного обладнання;
- монтаж системи вентиляції та кондиціонування;
- подальше обслуговування вентиляційних установок та кондиціонерів;