У 1946 році після реорганізації компанії Mitsubishi замість 1 компанії з'явилося 44 незалежних фірми, включаючи Mitsubishi Electric, одним із основних напрямків якої є виробництво систем кондиціонування.

Виробництво кондиціонерів Mitsubishi Electric розташоване в різних країнах та містах - Японії, Таїланді, Шотландії. Зараз компанія Mitsubishi є одним із лідерів галузі у всьому світі. Кондиціонери Mitsubishi Electric відомі і дуже популярні у США, Європі та Азії. Багато сторонніх виробників пишаються та заявляють про наявність компресора від Mitsubishi Electric у своїй техніці.

В Україні, як і в усьому світі, кондиціонери Mitsubishi Electric відносяться до преміум та бізнес-сегменту. Їх ціна вища за середню на ринку, і це не даремно, адже виробництво та комплектація кондиціонерів МE використовують найінноваційніші та енергозберігаючі технології. Особлива увага приділяється дизайну спліт-систем Mitsubishi Electric - вони будуть окрасою будь-якого інтер'єру.

Інверторна система кондиціонерів забезпечує надзвичайно низькі експлуатаційні витрати, а також: швидкість, потужність, стабільність в досягненні та підтримці мікроклімату приміщень.

Кожен кондиціонер Mitsubishi Electric - це шедевр в поєднанні з передовими технологіями, починаючи від ребристих труб теплообмінників, суперсучасних компресорів до багатофункціональних плат управління з усіма можливими датчиками, сенсорами та уставками.

Якщо для вас важливий комфорт, якість, стиль, імідж та статус - кондиціонери Mitsubishi Electric - це ваш вибір.

Модельний ряд систем кондиціонування представлений у дуже широкому спектрі: домашні настінні кондиціонери, мульті-спліт системи з різними внутрішніми блоками, напівпромислові кондиціонери касетного, канального, підлогово-потолочного типу, теплові насоси, мульти-зональні City Multi системи.

Компанія Climagroup є офіційним партнером бренду Mitsubishi Electric в Києві та по всій Україні. Купити кондиціонер Mitsubishi Electric, виконати установку кондиціонера МE, проводити регулярне обслуговування в нашій торгово-монтажній компанії CLIMAGROUP дуже просто - ви можете замовити кондиціонер онлайн або зателефонувати нам. Ми забезпечимо якісний монтаж, безкоштовну доставку кондиціонерів по всій Україні, найнижчі ціни на кондиціонери Mitsubishi Electric.

Каталоги продукції

Каталог Mitsubishi Electric