Вентиляція

Вентиляція будинку, квартири, офісу або виробничого цеху - це необхідність, а не привілегія. Дотримання норм і стандартів забезпечення життєдіяльності людини достатнім обсягом свіжого, чистого повітря допоможе вам, вашим близьким, вашим співробітникам бути здоровішими, бадьорішими, ефективнішими.

Правильний обмін повітрям - це не лише здоров'я, але й можливість заощадження на опаленні та охолодженні приміщень завдяки енергозберігаючим установкам з рекуперацією тепла - вони дозволяють передавати тепло від відпрацьованого видаленого повітря свіжому, насиченому киснем повітрю. Цей обмін теплом дозволяє заощаджувати значні кошти на опаленні в холодний період, а також економити на споживанні та потужності кондиціонерів влітку.

Наша компанія пропонує великий спектр вентиляційного обладнання: починаючи від побутових витяжних вентиляторів, місцевих стінових рекуператорів, невеликих приточно-витяжних установок до промислових систем приточної та витяжної вентиляції. Наприклад, якщо ви хочете дешево купити рекуператор - ми запропонуємо оптимальний варіант для вашого приміщення, а також виконаємо монтаж рекуператора або вентиляційної установки з використанням алмазного бурового обладнання для свердління отворів у стіні. Ми продаємо та монтуємо вентканали, різні клапани, дифузори, анемостати, шумоглушники, вентилятори будь-якого призначення.

Асортимент вентиляційного обладнання у нас неймовірно великий, але оскільки, у більшості випадків, вибір техніки виконується індивідуально, то не всі товари представлені в інтернет-магазині. Тому якщо ви хочете обладнати вентиляцію в квартирі, приватному будинку, на виробництві, то найкраще зразу зателефонуйте нам за номером телефону:
(0800) 330 353;
і ми разом зможемо визначити оптимальне рішення для вас.

За роки роботи у сфері вентиляції наша команда набула великий досвід і готова запропонувати найбільш оптимальні рішення для будь-якого завдання.

Ми виконуємо монтаж вентиляції в Києві, Ірпені, Вишневому, Бучі, Гостомелі та найближчих містах від Києва. Монтаж вентиляції можливий у всіх містах України: Одесі, Дніпрі, Харкові та ін. - узгоджується індивідуально з вашим менеджером.