Офіційний магазин Soler&Palau в Україні – вентилятори, рекуператори, обігрівачі, вентиляційне обладнання та інша техніка.

Компанія Soler & Palau заснована двома інженерами у 1951 році і після більше як 70 років успішної діяльності, продукція та послуги S&P розповсюджені у понад 100 країнах світу, включаючи Україну, де ми виступаємо офіційним дистриб'ютором.

Асортимент налічує понад 10 000 стандартних моделей і сотні тисяч варіантів, роблячи наше портфоліо вентиляційних продуктів одним з найбільш повних у світі.

Філософія Soler & Palau, яка була встановлена в її основу та залишається актуальною до цього часу, включає такі принципи:

  1. Запатентована технологія:
    • За всю історію компанії S&P було зареєстровано 80 патентів, що свідчить про постійний розвиток та інновації.
  2. Інтернаціоналізація та зростання:
    • Заводи компанії розташовані в Європі, Азії та Америці, виготовляючи приблизно 5 мільйонів вентиляційних установок щорічно, що означає, що продукція Soler & Palau Ventilation Group встановлюється десь у світі кожні 7 секунд.
  3. Самофінансування:
    • Сильною стороною S&P є постійний фокус на реінвестуванні прибутку в технології, виробництво і маркетинг, що дозволило стати самофінансованою компанією з повною незалежністю в прийнятті рішень.

Багато років досвіду в Україні дозволили зібрати велику кількість позитивних відгуків на продукцію Soler&Palau, Українцям безперечно до вподоби якість, дизайн, функціонал вентиляторів «СолерПалау» та інших виробів Іспанського виробника.

Вентиляція Soler & Palau – це динамічна сила, яка вносить свіжий подих у будь-яку сферу діяльності.
Купуйте вентилятори та інше обладнання Soler&Palau в офіційному магазині CLIMAGROUP.

Каталоги продукції

Каталог Soler&Palau

Каталог Soler&Palau