Офіційний магазин кліматичної техніки Olmo в Україні – CLIMAGROUP.UA – представляє:
- побутові кондиціонери, спліт системи OLMO
- мульти-спліт системи OLMO
- касетні, канальні, підлогово стельові кондиціонери OLMO

Компанія OLMO Industries Ltd., з понад 15-річним досвідом, виступає як провідний виробник передової кліматичної техніки нового покоління. Інновації та технологічні рішення OLMO покликані надавати користувачам зручність і комфорт у будинках, офісах та інших приміщеннях. Продукція бренду Olmo широко визнана в Україні, країнах Східної Європи та США, охоплюючи індустріальні, напівпромислові та побутові рішення для створення оптимальних умов роботи та відпочинку.

OLMO спеціалізується на розробках у галузі систем кондиціонування, вентиляції, зволоження, осушення та обігріву. Стильний дизайн, компактність, висока енергоефективність та мінімальний рівень шуму роблять продукцію OLMO ідеальним вибором для сучасного споживача, який цінує комфорт у своєму оточенні.

Бренд ретельно вивчає тенденції ринку та впроваджує передові технології у співпраці з визнаними японськими корпораціями, такими як Toshiba, NEC, Matsushita. Використання компресорів Matsushita, Toshiba, Hitachi та інших у кондиціонерах OLMO свідчить про прагнення до високої якості та надійності.

Безперервний розвиток є ключовим принципом OLMO, що відображається у продуктах, розроблених на основі досліджень інженерів, технологів та дизайнерів. OLMO зобов'язана підтримувати високі стандарти якості через технічні інновації та систему контролю якості на всіх етапах виробництва.

Завдяки передовим інженерним рішенням і суворій багатоступеневій системі контролю якості, OLMO створює обладнання, яке повністю відповідає всім міжнародним стандартам. Якість кондиціонерів OLMO — один з важливих параметрів для OLMO. Для цього був створений спеціальний відділ OQMD (OLMO QUALITY MANAGEMENT DEPARTMENT). Крім того, OQMP проводить ретельну перевірку комплектуючих, контроль всього процесу виробництва на кожному етапі та обов’язкове тестування обладнання, перед відправкою готової продукції споживачам.Кондиціонери OLMO мають офіційний сервісний центр в Україні, склад комплектуючих і професійних сервісних інженерів. На всі офіційні кондиціонери OLMO діє гарнтія від виробника.

Віримо, що OLMO - це не лише техніка, але і втілення затишку та елегантності в сучасному будинку, де кожна модель має сучасний дизайн та забезпечує комфортне використання протягом тривалого часу.

Каталоги продукції