Встановлення кондиціонеру з альпіністом

Розцінки на монтаж зовнішніх блоків кондиціонера з альпіністом:

Найменування робітЦіна без ПДВ, грн*
Послуги альпініста за 1 вивіску (1 кондиціонер)від 4000
*Ціни вказані за умови встановлення кондиціонерів, куплених у нас. Також ми здійснюємо встановлення і не наших кондиціонерів з альпіністом, але при цьому вартість може бути вищою від зазначеної.

Наша компанія займається не лише стандартною установкою кондиціонерів, з монтажем зовнішнього блока в доступних місцях, таких як під вікном на балконі, на нижніх поверхах тощо. У своєму складі ми маємо досвідчених промислових альпіністів з усіма необхідними дозволами.

Зараз велика кількість новобудов вимагають установки зовнішніх блоків кондиціонерів в певних місцях, дуже часто ці місця є важкодоступними або взагалі недоступними для монтажу з вікна без залучення спеціальної техніки або альпініста.

У яких випадках потрібен монтаж кондиціонера з залученням альпініста:

❗ монтаж зовнішнього блоку, навіть під вікном, але занадто низько (жоден звичайний працівник не зможе дотягнутися руками);

❗ монтаж кондиціонера на бічній стіні, відсутність доступу до кранів та гаєк;

❗ встановлення зовнішнього блоку у попередньо встановлену корзину без вільного доступу з вікна;

❗ значне віддалення зовнішнього блоку від вікон та балконів;

❗ монтаж потужних зовнішніх блоків, висота яких перевищує 60 см, відсутність можливості дотягнутися до кранів, гаєк та нижніх болтів кронштейнів.

Від співпраці з нашою компанією ви отримуєте:

👉 якісний підбір кондиціонера та офіційну гарантію;

👉 професійний монтаж як стандартний, так і складний, з залученням альпініста;

👉 сервісне обслуговування від фахівців;

Наші альпіністи навчені монтажу кондиціонерів і легко виконають роботи, необхідні для подальшої якісної роботи кондиціонера. Фактично, альпініст-кондиціонерник зможе самостійно виконати фланцування, чищення, підключення, вакуумування кондиціонера, знаходячись у повітрі.

Якщо вам потрібен альпініст для установки кондиціонера - то до нас!