Артикул: 11-0257
❌ Нема в наявності
EV100DR Grand-SP-black-sky
EV100DR Grand-SP-black-sky
Німеччина
Країна бренду Німеччина
Китай
Країна виробник Китай
Объем бойлера
Об'єм бойлера 100 л
Тип ТЕНу
Тип ТЕНу сухий
Мощность ТЭНа
Потужність ТЕНу 2,0 (0,8+1,2) кВт

Бойлер Willer EV100DR Grand-SP-black-sky (Grand)

(0)
❌ Нема в наявності
privat-bank-logo
3
monobank-logo
3
sensebank-logo
3
abank-logo
3
oschad-logo
6
pumb-logo
6
visa_mastercard
gpay
applepay
logo_evidnovlennya
офіційна гарантіяофіційна гарантія від виробника 5 років (1 рік ел. частина, 5 років бак) міс
обмін та повернення14 днів на обмін та повернення
Адреси самовивозу м.Ірпінь, вул. Івана Драча (Гагаріна), № 40, оф.55
МонтажМонтаж бойлеру (Київ і передмістя)3200грн
МонтажЗаміна бойлеру (Київ і передмістя)2700грн

Преміальний плаский, бойлер Willer EV100DR Grand-SP-black-sky Prime колір чорний зоряне небо, який допоможе Вам вирішити не тільки проблему з відсутністю гарячої води, але і прикрасить інтер'єр Вашої ванної комнати. Насичений колір, не вигорає з часом, покриття стійке до подряпин, стильно і красиво виглядає. Ви маєте можливість як заховати ваш водонагрівач в колір з дизайном інтер'єру, так і виділити його на свій смак.

... Читати далі
Бойлер Willer EV100DR Grand-SP-black-sky (Grand)
Ціна
Уточнюйте ціну
Артикул
11-0257
Бренд
Willer
Країна бренду
Німеччина
Країна виробник
Китай

Основні характеристики

Тип встановлення
Настінний
Напруга живлення (В, ф, Гц)
220
Відстань між болтами кріплення, мм
200 мм
Терморегулятор
Зовнішній
Керування
Механічний
Системи захисту
Захист від корозії – бак емалевим покриттям; Захист від перегріву – вбудований термостат; Захист від перевищення тиску – комплектується запобіжним клапаном; Захист від спустошення баку – комплектується зворотнім клапаном; Захист від контакту нагрівальних ТЕНів з водою – використовуються захисні колби (сухий тен);
Місткість баку, л
100 л
Функціональність
Нагрів води; Механічний регулятор; 3 ступені потужності; 2 ТЕНи; Режим Eco;
Комплектація
Водонагрівач, керівництво користувача, гарантійний талон, запобіжний клапан, шнур живлення, інсталяційний комплект, комплект для першого ТО (магнієвий анод – 2 шт; прокладка фланця – 2 шт).
Діаметр підключення
1/2
Особливості
2 сухі ТЕНи; 2 магнієві аноди; монтаж бойлеру вертикально; антикорозійне покриття баку - титанокварцова емаль; зовнішній механічний терморегулятор; Евроштекер із заземленням, кабель - 1,5 м; Товщина теплоізоляції 20мм; Товщина стінки внутрішнього баку 1,5мм; 2 внутрішні баки
Кількість ТЕНів
2
Напруга живлення, В
220 В
Тип ТЕНу
сухий
Форма
плаский
Місце встановлення
над мийкою
Орієнтація установки
Вертикально
Кількість користувачів
4 (100-149л)
Потужність ТЕНу, кВт
2,0 (0,8+1,2) кВт
Ступені потужності
3
Час нагріву води, хв
140 хв
Максимальна температура нагрівання, °C
75 °C
Магнієвий анод
є
Підключення води
Нижнє
Робочий тиск, бар
7,5 бар бар
Подача води
Напор
Теплоізоляція
Пінополіуретан 20мм

Енергоефективність

Клас енергозбереження
C

Фізичні характеристики

Колір
чорний
Відстань між патрубками, мм
100 мм
Матеріал баку (внутрішній)
Сталь
Покриття баку (внутрішній)
Титанокварцова емаль

Гарантія

Гарантія, міс
5 років (1 рік ел. частина, 5 років бак) міс

Габарити та вага

Висота, мм
1170 мм
Ширина, мм
530 мм
Глибина, мм
310 мм
Вага, кг
33,4 кг
* інформація про технічні характеристики та комплектацію може відрізнятись від фактичних і може бути змінена виробником без попередження

Опис Бойлер Willer EV100DR Grand-SP-black-sky (Grand)

Willer EV100DR Grand-SP-black-sky-чорний зоряне небо: чорний бойлер для Вашої ванної кімнати

Ласкаво просимо до майбутнього з Willer EV100DR Grand-SP-black-sky - чорне зоряне небо, вашого нового чорного бойлера, що розв'язує проблеми відсутності гарячої води та робить вашу ванну кімнату більш привабливою. Цей бойлер відрізняється насиченим кольором, стійким до подряпин покриттям і вишуканим дизайном, який відмінно вписується в будь-який інтер'єр.

Основні переваги Willer EV100DR Grand-SP-black-sky - чорне зоряне небо:

1. Великий Об'єм та Швидкість: Бойлер має внутрішній бак на 100 літрів та два сухих нагрівальних елементи загальною потужністю 2,0 кВт, забезпечуючи швидкий доступ до гарячої води.

2. Надійність та Тривалість: Внутрішній бак виготовлений із якісної емальованої сталі, а захисний магнієвий анод гарантує тривалий термін служби.

3. Ефективна Система: Система з двох ємностей, з'єднаних загальним протоком води, дозволяє економно використовувати енергію та забезпечує високу продуктивність.

4. Титанова Якість: Внутрішній бак покритий титанокварцевою емаллю, нанесеною при температурі 1000°C, що гарантує надійність та довговічність.

5. Відмінна Теплоізоляція: Якісний щільний пінополіуретан забезпечує ефективну теплоізоляцію та знижує споживання енергії.

6. Легке Регулювання Температури: Плавне регулювання температури для комфорту користувача.

7. Подвійний Захист: Подвійна система захисту від перегріву, включаючи терморегулятор та термозахист, гарантує безпеку використання.

8. Доступні Режими Потужності: Вибір ідеальної потужності: 0,8 кВт, 1,2 кВт або 2,0 кВт.

9. Вертикальний Дизайн: Плаский дизайн дозволяє вертикальне розміщення, зекономлюючи місце в ванній кімнаті.

10. Гарантія на Внутрішній Бак: З 5-річною гарантією на внутрішній бак ви отримуєте додатковий мир і безпеку.

Виберіть Willer EV100DR Grand-SP-black-sky – чорне зоряне небо і зробіть вашу ванну кімнату ефективною, комфортною та стильною

Відео огляд Бойлер Willer EV100DR Grand-SP-black-sky (Grand)

Залиште першим свій відгук!

Залишити відгук

Інструкція та інша інформація про Бойлер Willer EV100DR Grand-SP-black-sky (Grand)

инструкция EV100DR Grand-SP-black-sky

инструкция EV100DR Grand-SP-black-sky

×