SUNON V 6.5KVA/6200W/48V+120A MPPT (42-00165)
Китай
Країна бренду Китай
Китай
Країна виробник Китай
Wi-fi
Wi-fi є
тип акумулятору
Тип акумулятору GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
потужність безперервна
Потужність безперервна, кВт 6,2 кВт
синусоїда
Синусоїда Чиста
Інвертор SAKO SUNON V 6.5KVA/6200W/48V+120A MPPT (42-00165) (SUNON)
20566грн
privat-bank-logo
3
monobank-logo
3
sensebank-logo
abank-logo
oschad-logo
pumb-logo
visa_mastercard
gpay
applepay
logo_evidnovlennya
офіційна гарантіяофіційна гарантія від виробника 12 міс
обмін та повернення14 днів на обмін та повернення
Адреси самовивозу м.Ірпінь, вул. Івана Драча (Гагаріна), № 40, оф.55
Гібридний однофазний інвертор; максимальна потужність 6.5 кВА/6.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 12.4 кВА; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 120 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 60-450 В, макс. потужність 6000 Вт; ККД 93%; вихідна напруга 230 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 48 В; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; вбудований локальний WiFi – лише для моніторингу з мобільного застосунку; LCD-дисплей; функція «холодного» пуску; режим підмішування; захист від перевантаження, короткого замикання, перегріву; робоча температура 0°C~+50°C; розміри 583 / 380 / 214 мм, вага 10.4 кг
... Читати далі
Купити
ЄвідновленняЦей товар можна оплатити карткою єВідновлення.
доставкаДоставка безкоштовно! Комісія за накладений платіж відсутня!
Ціна
Артикул
Бренд
SAKO
Країна бренду
Країна виробник
Основні характеристики
Тип
Гібридні інвертори
Системи захисту
захисту від короткого замикання, перевантаження, перегріву
ККД, %
93 %
Комплектація
Гібридний інвертор SUNON V 6.5KVA/6200W/48V+120A MPPT; Інструкція
Особливості
Тип інвертора On/Off-grid – гібридний; Потужність 6.5 кВА/6.2 кВт; Максимальна потужність 12.4 кВА; Кількість фаз 1; ККД 93 %; Вихідна напруга 220 В; Тип вихідного сигналу - Правильна синусоїда; Вхідна напруга 90-280 В; Тип акумулятора LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion; Напруга акумуляторної батареї 48 В; Час перемикання на акумуляторні батареї 10 мс; Струм заряду 120 А; MPPT-контролер Так; Напруга від сонячних панелей 60-450 В; Режим підмішування; Вхідна частота 50/60 Гц; Інтерфейси RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти; Монтаж – Настінний; Робоча температура 0 °C ~ +50 °C
Вихідна напруга, В
230 В
Кількість фаз
1
Частота току, Гц
50 Гц
Тип вихідного струму
змінний
Тип акумулятору
GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
Потужність безперервна, кВт
6,2 кВт
Потужність пікова, кВт
12,4 кВт
Діапазон напруги сонячних панелей MPPT
Максимальна потужність сонячних панелей, кВт
6 кВт
Вхідна напруга постійного струму акумуляторів, Vdc
48 Vdc
Максимальна вхідна напруга змінного струму, Vac
280 Vac
Синусоїда
Чиста
Виходи постійного струму
Клеми 48V
Зарядка від сонячної панелі
є
Зарядний пристрій змінного струму
Так
Максимальний струм заряджання, А
120 А
Фізичні характеристики
Колір
білий
Гарантія
Гарантія, міс
12 міс
Габарити та вага
Висота, мм
583 мм
Ширина, мм
380 мм
Глибина, мм
214 мм
Вага, кг
10,4 кг
Гібридний однофазний інвертор Sako SUNON V 6.5KVA/6200W/48V +120A MPPT забезпечує максимальну потужність 6.5 кВА/6.2 кВт, з можливістю короткочасного пікового навантаження до 12.4 кВА. Інвертор оснащений вбудованим MPPT-контролером та зарядним пристроєм і має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги становить 90-280 В, а від сонячних панелей – від 60 до 450 В. Максимальний зарядний струм – 120 А, при цьому акумуляторна система розрахована на 48 В. Пристрій сумісний з акумуляторними батареями типів AGM, GEL, LiFePo4, Li-ion, а вихідна напруга на рівні 230 В із точністю ±5%. Передбачені інтерфейси RS485, CAN, RS232, USB та сухі контакти, а також локальний WiFi для віддаленого моніторингу з мобільного застосунку. Може працювати незалежно від наявності підключених акумуляторних батарей. У комплекті є сенсорний LCD-дисплей і можливість підключення до генератора.
Сфера застосування
Інвертор підключається до акумуляторів або сонячних панелей, перетворюючи постійний струм (DC) на змінний (AC), водночас піднімаючи напругу з 48 В до 220 В. Завдяки цьому пристрій може живити побутові та офісні електроприлади, включно з пристроями, що мають електродвигуни, наприклад, холодильники та кондиціонери.
Основні характеристики та функціональні можливості
Максимальна потужність інвертора становить 6.5 кВА/6.2 кВт із піковою потужністю 12.4 кВА, що дозволяє без проблем витримувати короткочасні перевантаження та живити пристрої з різкими стрибками споживання струму при включенні. Інвертор є однофазним, що підходить для живлення більшості побутових приладів, забезпечуючи вихідну напругу 230 В ±5% із ККД 93%. Сигнал на виході — чиста синусоїда, сумісна з більшістю електроніки та побутової техніки.
Система розрахована на акумулятори з напругою 48 В, підтримує підключення акумуляторів AGM, GEL, LiFePo4, Li-ion (АКБ докуповуються окремо). Час перемикання на живлення від батарей становить 10 мс, а максимальний зарядний струм – 120 А. Інвертор також оснащений функцією MPPT (Maximum Power Point Tracking), що оптимізує напругу і струм від сонячних панелей для максимальної генерації енергії в режимі реального часу. Максимальний струм заряду від сонячних панелей — 120 А.
Залиште першим свій відгук!
Залишити відгук