Гібридний інвертор SUNON V 6.5KVA/6200W/48V+120A MPPT; Інструкція
| Особенности |
Тип інвертора On/Off-grid – гібридний; Потужність 6.5 кВА/6.2 кВт; Максимальна потужність 12.4 кВА; Кількість фаз 1; ККД 93 %; Вихідна напруга 220 В; Тип вихідного сигналу - Правильна синусоїда; Вхідна напруга 90-280 В; Тип акумулятора LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion; Напруга акумуляторної батареї 48 В; Час перемикання на акумуляторні батареї 10 мс; Струм заряду 120 А; MPPT-контролер Так; Напруга від сонячних панелей 60-450 В; Режим підмішування; Вхідна частота 50/60 Гц; Інтерфейси RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти; Монтаж – Настінний; Робоча температура 0 °C ~ +50 °C
| Вихідна напруга, В |
230 В
| Кількість фаз |
1
| Частота току, Гц |
50 Гц
| Тип вихідного струму |
змінний
| Тип аккумулятора |
GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
| Мощность беспрерывная, кВт |
6,2 кВт
| Потужність пікова, кВт |
12,4 кВт
| Діапазон напруги сонячних панелей MPPT |
| Максимальна потужність сонячних панелей, кВт |
6 кВт
| Вхідна напруга постійного струму акумуляторів, Vdc |
48 Vdc
| Максимальна вхідна напруга змінного струму, Vac |
280 Vac
| Синусоїда |
Чиста
| Виходи постійного струму |
Клеми 48V
| Зарядка від сонячної панелі |
есть
| Зарядний пристрій змінного струму |
Так
| Максимальний струм заряджання, А |
120 А
ФИЗИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Цвет |
белый
ГАРАНТИЯ | |
| Гарантия, мес |
12 мес
Габариты и вес | |
| Высота, мм |
583 мм
| Ширина, мм |
380 мм
| Глубина, мм |
214 мм
| Вес, кг |
10,4 кг
Гібридний однофазний інвертор Sako SUNON V 6.5KVA/6200W/48V +120A MPPT забезпечує максимальну потужність 6.5 кВА/6.2 кВт, з можливістю короткочасного пікового навантаження до 12.4 кВА. Інвертор оснащений вбудованим MPPT-контролером та зарядним пристроєм і має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги становить 90-280 В, а від сонячних панелей – від 60 до 450 В. Максимальний зарядний струм – 120 А, при цьому акумуляторна система розрахована на 48 В. Пристрій сумісний з акумуляторними батареями типів AGM, GEL, LiFePo4, Li-ion, а вихідна напруга на рівні 230 В із точністю ±5%. Передбачені інтерфейси RS485, CAN, RS232, USB та сухі контакти, а також локальний WiFi для віддаленого моніторингу з мобільного застосунку. Може працювати незалежно від наявності підключених акумуляторних батарей. У комплекті є сенсорний LCD-дисплей і можливість підключення до генератора.
Сфера застосування
Інвертор підключається до акумуляторів або сонячних панелей, перетворюючи постійний струм (DC) на змінний (AC), водночас піднімаючи напругу з 48 В до 220 В. Завдяки цьому пристрій може живити побутові та офісні електроприлади, включно з пристроями, що мають електродвигуни, наприклад, холодильники та кондиціонери.
Основні характеристики та функціональні можливості
Максимальна потужність інвертора становить 6.5 кВА/6.2 кВт із піковою потужністю 12.4 кВА, що дозволяє без проблем витримувати короткочасні перевантаження та живити пристрої з різкими стрибками споживання струму при включенні. Інвертор є однофазним, що підходить для живлення більшості побутових приладів, забезпечуючи вихідну напругу 230 В ±5% із ККД 93%. Сигнал на виході — чиста синусоїда, сумісна з більшістю електроніки та побутової техніки.
Система розрахована на акумулятори з напругою 48 В, підтримує підключення акумуляторів AGM, GEL, LiFePo4, Li-ion (АКБ докуповуються окремо). Час перемикання на живлення від батарей становить 10 мс, а максимальний зарядний струм – 120 А. Інвертор також оснащений функцією MPPT (Maximum Power Point Tracking), що оптимізує напругу і струм від сонячних панелей для максимальної генерації енергії в режимі реального часу. Максимальний струм заряду від сонячних панелей — 120 А.