Climagroup - офіційний магазин Prana в Україні.

Компанія PRANA пропонує передові системи вентиляції та кондиціювання приміщень, які відповідають європейським стандартам енергоефективності та безпеки. Вся продукція під брендом PRANA пройшла ретельні лабораторні тестування та отримала сертифікати якості ЄС.
Рекуператори PRANA - результат власної унікальної розробки компанії. Це інноваційні системи вентиляції приміщень на основі мідного теплообмінника (рекуператора). Сучасні децентралізовані рекуператори з датчиками якості повітря забезпечують здоровий мікроклімат автоматично.

Система контролю якості: У виробництві рекуператорів PRANA використовується 4-рівнева система контролю якості:

  1. Перевірка якості комплектуючих.
  2. Перевірка якості збирання.
  3. 48-годинне тестування перед відправкою.
  4. Кліматичне тестування в спеціалізованій лабораторії. Виробництво сертифіковане згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Кожен рекуператор має унікальний серійний номер, який вказується у гарантійному талоні. Сервісний центр PRANA здійснює гарантійний ремонт та обслуговування рекуператорів лише за наявності гарантійного талону.


Унікальні рішення вентиляції приміщень: Кожного року тисячі людей по всьому світу покращують якість повітря у своїх домівках та енергоефективність завдяки системам вентиляції PRANA. Основні пріоритети - безпека та здоров'я всіх живих істот. Рекуператори PRANA пропонують:

  • Мідний теплообмінник з німецької міді.
  • Стабільно високий ККД до 98%.
  • Одночасну роботу подачі та витяжки.
  • Функцію окремого управління подачею та витяжкою.
  • Зручне керування за допомогою пульта та мобільного додатка.
  • Режими "AUTO" та "AUTO Plus".Мідний теплообмінник: Мідь володіє антибактеріальними властивостями та високою теплопровідністю. Матеріал інактивує бактерії та віруси. Ефективна рекуперація з високим ККД - результат використання міді, яка перевищує за теплопровідністю алюміній удвічі та сталь у 8 разів.

Придбати рекуператори Prana Ви можете у офіційного партнера компанії Climagroup. Наші майстри виконують свердління отворів під рекуператори та монтаж рекуператорів Prana. Зважаючи на накопичений власний досвід монтажу та зібрані відгуки про рекуператори Prana, для забезпечення максимальної візуальної естетики монтажу, ми рекомендуємо виконати свердління отворів та підведення живлення на етапі ремонту. Хоча і після завершеного ремонту монтаж можливий, на відміну від централізованих систем вентиляції. За роки експлуатації рекуператорів Prana - точно зрозуміло, що ефект дуже відчутний - немає проблем з пліснявою, на вікнах не випадає конденсат, покращується самопочуття людей.

Сертифікат офіційного дилера

Prana

Каталоги продукції

Каталог Prana