Офіційний магазин кліматичної техніки TCL в Україні – CLIMAGROUP

Компанія TCL один з найбільших виробників кліматичної техніки в світі. Перші свої кроки виробник зробив на початку 1980-х, після чого група TCL протягом наступних років стала однією з найбільших груп електроніки для масового ринку у світі.

Промислові можливості. Виробництво у всьому світі. Потужна промислова здатність: Загальна виробнича потужність кондиціонерів TCL досягла 17,5 мільйонів комплектів на рік.

База 1 в Чжуншань 7 млн. шт. зовнішніх блоків

Відкриття нового надсучасного заводу для виробництва кондиціонерів ТМ TCL VIP LINE відбулось у 2018 році. Його відкриття дозволило значно вдосконалити якість продукції та зменшити відсотки браку.

Компанія TCL постійно відкриває нові лабораторії дослідження і впроваджує новітні технології в області кондиціонування і мікроклімату.

В Україні серед кліматичної техніки TCL представлені:
- Побутові кондиціонер, спліт системи від бюджетних, недорогих моделей до преміальних з функціями притоку свіжого повітря, різних кольорів на різну потужність
- Напівпромислові, касетні, канальні кондиціонери великої потужності
- Мульти спліт системи TCL – на один зовнішній блок можна підключити до 5 внутрішніх блоків
- Осушувачі повітря, мобільні кондиціонери

Всі кондиціонери представництво TCL реалізує через авторизованих партнерів яким і являється спеціалізована компанія CLIMAGROUP. Для придбання офіційних кондиціонерів TCL з повною гарантією звертайтесь в наш магазин будь-яким зручним способом.